6 активностей, які з легкістю замінять вам біг

Коли справа стосується спорту, тут у більшості з нас одразу виникає безліч відмовок, то немає часу, то немає сил, бажання, мотивації… тому найчастіше ми обираємо швидкі, але ефективні вправи!

А дуже цілеспрямовані не нехтують регулярними тренуваннями, серед яких, здається, панацея від усіх бід — біг! Але в нинішньому ритмі життя і правда не завжди вдається приділити бігу годину і більше, інформує Ukr.Media.

А чим же тоді рівноцінним по ефективності його замінити?

Альтернатива по спалюванню калорій: велосипед

Цей спосіб підійде інтровертам і працівникам вдома, які не люблять спортзали від слова зовсім і готові купити додому тренажер, ніж вийти на пробіжку на свіжому повітрі. В середньому годинна пробіжка допомагає спалювати 600 калорій. Таких же результатів допоможе домогтися велотренажер. Так що якщо біг — не ваше, то крутіть педалі!

Вправи: вершник і стільчик

Ці дві вправи за своєю ефективністю не поступаються бігу. Тільки ось часу на них буде потрібно менше.

Вправа вершник: ви стаєте прямо, розставляєте ноги ширше плечей і трохи присідаєте. Спину весь час тримаєте прямо, а руки збираєте в замок. Досить протриматися 7-10 хвилин, щоб досягти ефекту, який дорівнює годинній пробіжці.

Вправа стільчик: все просто, ви приймаєте позу, ніби ви сидите на стільці. Для зручності можна спертися спиною на стіну. У цій позиції потрібно протриматися стільки, скільки можливо. І потім ще 2 таких же підходи! Напруга повинна відчуватися в тазу, стегнах, сідницях і ногах. Так, це складно. Але ви ж шукали альтернативи бігу!?

Ритмічний і музичний спосіб: танці

Цей варіант для тих, у кого є багато часу, але немає бажання і любові до бігу, а від слів «планка» та «стільчик» одразу паморочиться голова. Якщо танцювати 2,5 години, можна спалити калорій стільки ж, скільки ви б витратили за годину бігу. Тільки ось танці — набагато приємніше, погодьтеся! Тепер на дискотеку не лише за веселощами, а й за гарною фігурою.

Незвичайний метод: холодний душ

Згодні, дуже неоднозначний варіант. Але з цифрами не посперечаєшся: за 9-10 хвилин холодного душу організм витратить стільки ж калорій, скільки і при годинній пробіжці. Все відбувається за рахунок викиду енергії для того, щоб зігріти охолоджений організм. Загалом, для екстремалів варіант!

Стрибки на скакалці

За ефективністю годину на скакалці дорівнює годині бігу. Варіант для тих, хто не любить бігати або ж має обмеження для цього. Але стрибки допоможуть прокачати те, що не завжди під силу бігу. Та й навантаження на суглоби від такої активності набагато менше. Проте витривалість, силу і швидкість ви відмінно прокачаєте!

Плавання

Якщо біг тримає м'язи в тонусі, то плавання, навпаки, розслабляє їх, знімає напругу. При цьому тіло набуває красивого рельєфу, підтягнутості. Звичайно, по ефективності годину бігу виграє у години плавання, але якщо час дозволяє, то обов'язково включіть водні тренування в програму підтримки фігури!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *