Три серйозні помилки: дієтологи розповіли про проблеми під час схуднення

Наприклад, небезпечний сам факт різкого переходу на кардинально нове харчування. Підтримувати інший режим складно, і відбувається зрив, інформує Ukr.Media.

Незнання справжньої енергетичної цінності продуктів — одна з причин помилок під час схуднення. Багато людей купують корисні продукти, проте не цікавляться, скільки в них калорій, і в результаті з'їдають такої їжі більше, ніж потрібно.

Знежирені фітнес-батончики, фітнес-батончики без цукру і так далі. Виробник чинить хитро: заявляє на упаковці слоган на кшталт "корисно для фігури", зазначили фахівці.

Ще однією поширеною помилкою є швидкий перехід на кардинально нове харчування. Нерідко витримати зовсім інший режим дуже складно, і спроба схуднути зазнає невдачі.

Третя помилка полягає в прагненні схуднути виключно шляхом фізичних навантажень. Однак цей підхід неефективний, оскільки зберегти результати такого схуднення дуже складно.

Також помилкою під час скидання зайвих кілограмів є надмірно емоційний підхід до поставленого завдання. Як зазначають фахівці, прагнення схуднути лише "на силі волі" може в підсумку призвести до зворотного результату — зростає стрес, який, своєю чергою, призводить до переїдання.

А п'ята помилка — коли людина позбавляє себе задоволення від їжі, але не пропонує нічого приємного натомість. У результаті накопичується розчарування — і слідує відмова від поставленої мети.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *