У “Дії” з’явилася нова послуга

Українці зможуть через “Дію” актуалізувати дані про своє місце проживання
Фото: depositphotos.com

На порталі “Дія” запрацювала нова функція – відтепер українці можуть виправити дані про задеклароване місце проживання в реєстрі за кілька кліків. Про це 26 червня повідомило Міністерство цифрової трансформації України в Telegram.

Як ідеться у повідомленні, скористатися сервісом можна буде в разі помилки під час замовлення витягу про місце проживання, у разі неактуальних даних у дорослому або дитячому витягу, якщо немає місця проживання в паспорті в “Дії”, хоча людина зареєстрована, а також у разі неправильної дати реєстрації в цифровому паспорті.

“Витяг про місце проживання знадобиться при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок, працевлаштуванні та в інших життєвих ситуаціях. Тож дані в ньому мають бути завжди актуальними”, – зазначило Мінцифри.

Однак актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади доступна в Україні, окрім Одеси, Миколаєва та деяких громад із тимчасово окупованих територій і зони бойових дій, повідомило міністерство.

Контекст

“Дія” – електронний сервіс державних послуг, створений Міністерством цифрової трансформації України, його запустили 6 лютого 2020 року. У нього входять однойменний мобільний застосунок і портал із публічними послугами.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *