Куратори Арестовича у ФСБ, чи ліквідує ІДІЛ Путіна, таємні переговори Росії та США. Інтерв’ю Бацман із Фейгіним. Відео

Фейгін: Я не можу постійно коментувати Арестовича, зрозумійте мене. Я не живу заради того, щоб усе життя бігати за ним і розповідати, як мені до нього байдуже
Фото: Mark Feygin / Facebook

На YouTube-каналі “Дмитрий Гордон” вийшло інтерв’ю головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман із російським юристом, блогером Марком Фейгіним.

Під час інтерв’ю Фейгін говорив про:

 • ордери на арешт колишнього міністра оборони РФ Сергія Шойгу й начальника Генерального штабу РФ Валерія Герасимова, видані Міжнародним кримінальним судом;
 • те, хто стоїть за збройними нападами в Дагестані й чи можуть ці події призвести до повстань на всьому Північному Кавказі;
 • те, чи терористичне угруповання ІДІЛ може ліквідувати нелегітимного президента РФ Володимира Путіна;
 • можливий розвал Росії і те, з якого регіону він почнеться;
 • відносини Росії й Китаю і те, чому Пекін не налаштований допомагати Москві з війною;
 • візит Путіна до КНДР і його наслідки;
 • імовірного наступника Путіна;
 • ультиматум Путіна Україні;
 • те, чому Україні життєво важливо вступити в НАТО;
 • президентські вибори у США й майбутні дебати Дональда Трампа та Джо Байдена;
 • колишнього радника Офісу президента України, блогера Олексія Арестовича та інтерв’ю, яке він нещодавно дав російській журналістці Ксенії Собчак.

“Я не можу весь час коментувати Арестовича, зрозумійте мене. Я не живу заради того, щоб усе життя бігати за Арестовичем і розповідати, як мені до нього байдуже… Я знав у серпні минулого року те, що для людей стало одкровенням, – що він і з Путіним поїде [зустрічатися] і руку [йому] потискатиме заради України, ще щось… Я все це бачив, коли я припинив із ним вести ефіри. Якщо чесно, на відміну від багатьох, я змісту великого не виявив у тому, що він каже. Річ навіть не в патріотизмі, ангажованості, що в нього там куратори у ФСБ – я навіть не хочу це обговорювати, я просто не знаю. Як на мене, він якісь стосунки з кимось має. Не знаю, якого вони типу, це нехай компетентні органи з’ясовують… Але те, що він заявляє, дуже шкодить Україні. Дуже”, – сказав Фейгін.

Фейгін народився 1971 року в Куйбишеві (зараз – Самара). Закінчив юридичний факультет Самарського державного університету, Академію народного господарства при уряді РФ і Дипломатичну академію МЗС Росії. Кандидат юридичних наук.

У студентські роки брав участь у політичному житті Самари, був членом партії “Демократический союз”. У 1994–1995 роках – депутат Держдуми І скликання. У 1997–2007 роках був віцемером Самари. У 1990-х роках набув статусу адвоката, але адвокатською практикою почав займатися у 2000-х.

Широкої популярності Фейгін набув як один з адвокатів учасниць панк-групи Pussy Riot. Після початку російської агресії захищав інтереси кількох відомих громадян України, яких РФ утримувала на своїй території або проти яких заочно порушила кримінальні справи, зокрема лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, колишньої льотчиці Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка.

2018 року Фейгіна в Росії позбавили статусу адвоката, 2022-го – занесли до списку “іноагентів”, 2023-го – оголосили в розшук, 2024-го – заочно заарештували у справі про “фейки” щодо дій російських окупантів в Україні.

Зараз юрист живе за кордоном, займається блогерством, розвиває свій YouTube-канал “Фейгин LIVE”, на який підписано майже 2 млн осіб.

Відео: Дмитрий Гордон / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *