Росіяни прослуховують населення на тимчасово окупованих територіях України – Центр нацспротиву при ЗСУ

Окупанти під час рейдів по будинках у Херсонській області перевіряли мобільні телефони жителів, зазначили в ЦНС
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

Російські окупанти збільшили кількість обладнання для прослуховування приватних розмов жителів на тимчасово захоплених ними територіях України. Про це 19 березня в Telegram проінформував Центр національного спротиву, створений Силами спецоперацій ЗСУ.

Наголошують, що йдеться як про обладнання для прослуховування розмов на вулиці (через запис у закладах, на зупинках), так і прослуховування телефонних дзвінків.

“Останні прослуховуються або в автоматичному режимі, за ключовими словами, так і в ручному режимі у випадку “нелояльних мешканців”, – ідеться у повідомленні.

Як розповіли в ЦНС, окупанти вкотре провели низку рейдів по житлових будинках на лівобережжі Херсонської області, під час яких проводили допити місцевих жителів та перевіряли їхні документи й мобільні телефони.

Контекст

Під окупацією країни-агресора РФ залишаються частини Донецької, Луганської (більша частина), Херсонської та Запорізької областей, а також невелика частина Харківської.

У Генштабі ЗСУ повідомляли, що окупанти викрадають проукраїнськи налаштованих людей, примушують жителів Запорізької та Херсонської областей отримувати російські паспорти, а також залякують їх та обмежують у пересуваннях, затримують під надуманими приводами, відбирають житло, погрожують депортацією.

Генштаб ЗСУ також регулярно повідомляє про мародерство росіян, про примус вивчати російське законодавство й інші незаконні дії загарбників.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *