“Повістки не вручатимуть”. У Запоріжжі відкрили другий в Україні рекрутинговий центр із вакансіями у ЗСУ. Фото

У І півріччі 2024 року заплановано відкриття 27 центрів рекрутингу в облцентрах та великих містах України, зазначили у Міноборони
Фото: Іван Федоров / Запорізька обл / Запоріжжя / Telegram

У Запоріжжі 19 березня відкрили рекрутинговий центр для ЗСУ, він став другим в Україні. Про це повідомляють у Facebook Міноборони.

“Тут уже готові запропонувати всім бажаючим долучитися до сил оборони України, пропонуючи низку різнопрофільних посад: операторів БПЛА, водіїв-механіків, медиків, IT-шників тощо”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначили в оборонному відомстві, дізнатися всі подробиці про вакансії можна в центрі або зателефонувавши за телефонами:

  • +380 66 183 10 75;
  • +380 98 835 09 04.

“Наша мета – зробити так, щоб людина, яка хоче служити на конкретній посаді у конкретній військовій бригаді, дійсно туди потрапила”, – наголосив у Telegram голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, у центрі “не вручатимуть повістки”.

“Тут надаватимуть консультації про вакансії в армії й повний супровід до призначення на посаду”, – зазначив Федоров.

Загалом у І півріччі 2024 року заплановано відкриття 27 центрів рекрутингу в облцентрах та великих містах, розповіли у Міноборони України.

Як зазначили у відомстві, центр рекрутингу в Запоріжжі вже зараз пропонує низку вакантних місць у понад пів десятку формувань – підрозділах Сил ТрО, Нацгвардії, морської піхоти.

“Найбільший запит спостерігається на операторів БПЛА, водіїв-механіків, медиків, фахівців сфери IT та інших категорій професій, чиї знання та вміння потрібні в силах оборони держави”, – ідеться у повідомленні.

Контекст

У листопаді 2023 року Міноборони повідомило про запуск проєкту з рекрутингу у Збройні сили України. У відомстві розповіли, що проєкт має дати змогу цивільним обрати підрозділ і посаду, де їхній досвід буде найкориснішим.

Перший рекрутинговий центр ЗСУ почав роботу 12 лютого 2024 року у Львові, повідомили у Міноборони України в Telegram. Центр не матиме стосунку до військкоматів, а самі рекрутери не є військовослужбовцями, наголосили у відомстві.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *