Герой України Настенко: Чим далі від передової, тим більше патріотів

Настенко: Кожен зрештою заплатить за свої діяння
Фото надав Олександр Настенко

В Україні “скрізь багато” прихильників країни-агресора Росії, так званої вати. Таку думку в інтерв’ю засновникові інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону висловив український військовослужбовець Олександр Настенко (Флінт), який цього року здобув звання Героя України і майже все життя прожив у Харкові.

Гордон розповів, як у січні 2022 року, до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, приїжджав до Харкова і запитав місцевого таксиста, “що буде, якщо росіяни підуть на Харків”, і той відповів, що ставиться до росіян “нормально, але якщо вони підуть на Харків, мабуть, захищатиме своє місто”. Журналіст поцікавився у військового, чи правда, що в цьому місті “ватних персонажів” приблизно половина.

“Я намагаюся про це не думати, це деструктивні думки, які забирають у мене мотивацію. […] Я взагалі намагаюся нікого не судити, “у кожної сестрички по сережці”. Кожен зрештою заплатить за свої діяння”, – відповів. Настенко.

Він наголосив, що вірить у карму.

“Я думаю, якщо добре копнути, вати скрізь багато. І взагалі, як показує практика, не вся “вата” та, яка на поверхні. Є настільки замаскована вата, яка сховалася… Як правило, чим далі від передової, тим більше патріотизм. У нас є таке прислів’я”, – пояснив Настенко.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Настенко народився 1971 року в Каїрі в сім’ї інженера (батько тоді працював у Єгипті), майже все життя прожив у Харкові. Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут (спеціальність – “промислове і цивільне будівництво”) і Харківський національний університет імені Василя Каразіна (спеціальність – “геологія”). Займався бізнесом.

Після повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році вступив до ЗСУ. Служить у 92-й окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка, командує групою ударних безпілотних літальних апаратів спецпідрозділу CODE 9.2.

Указом №107 від 24 лютого за “особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові” президент України Володимир Зеленський надав Настенку звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *