У Facebook та Instagram позначатимуть фото, створені штучним інтелектом

Створені ШІ фото маркуватимуть у Facebook, Instagram і Threads
Фото: EPA

У соцмережах Facebook, Instagram і Threads незабаром позначатимуть усі зображення, які створили за допомогою штучного інтелекту. Про це йдеться 6 лютого в повідомленні у блозі Meta.

Штучно згенеровані зображення позначатимуть видимими маркерами й невидимими водяними знаками, які вбудують у файли зображень. Компанія Meta вже маркує весь контент, створений за допомогою власних інструментів штучного інтелекту, але протягом найближчих місяців це поширять і на інших розробників ШІ, зокрема на OpenAI, Microsoft, Adobe, Midjourney, Shutterstock, Alphabetʼs.

Фото: about.fb.com

“Ми співпрацюємо з галузевими партнерами, щоб узгодити загальні технічні стандарти, які покажуть, що контент створили за допомогою ШІ. Ці стандарти дадуть змогу позначати створені штучним інтелектом зображення, які користувачі публікують у Facebook, Instagram і Threads”, – заявили в Meta.

Фото: about.fb.com Контекст

2 лютого члени ЄС схвалили першу у світі комплексну збірку правил роботи штучного інтелекту, повідомив європейський комісар із питань внутрішнього ринку та послуг Тьєррі Бретон.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *