Samsung презентував функцію перекладу розмов у реальному часі 13 мовами під час дзвінків

Компанія презентувала три смартфони: Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ і Galaxy S24
Фото: EPA

Південнокорейська корпорація Samsung 17 січня презентувала нову серію смартфонів Galaxy S24, сконцентрувавшись на низці нових функцій на основі штучного інтелекту. Про це пише Forbes.

Компанія презентувала три смартфони: Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ і Galaxy S24. Усі три моделі отримали нові функції штучного інтелекту Galaxy AI.

ШІ від Samsung тепер матиме нову функцію перекладу, яка дасть користувачам можливість перекладати розмови в режимі реального часу на 13 мов під час телефонних дзвінків, текстових розмов і особистих зустрічей.

Ще одна нова функція Circle to Search дозволяє користувачам шукати в Google будь-який об’єкт, який з’являється на екрані на зображенні або відео, просто обвівши його пальцем або стилусом.

Функція Transcript Assist використовує ШІ для транскрибування, узагальнення і перекладу записів, а функція Note Assist допомагає створювати згенеровані ШІ резюме нотаток, які дають змогу користувачам краще організувати свої думки.

ШІ також лежить в основі нових презентованих функцій редагування фотографій, які дають користувачам змогу зафарбовувати частини тла зображення, переміщати об’єкти в кадрі, стирати об’єкти й повертати, водночас кожну змінену ШІ фотографію позначить водяний знак.

Смартфони Samsung S24 Ultra ($1299), S24+ ($999) і S24 ($799) доступні для попереднього замовлення із 17 січня, а в продаж надійдуть із 31 січня.

На презентації Samsung узяла на себе зобов’язання надавати оновлення для серії S24 протягом семи років, наслідуючи приклад Google, яка взяла на себе зобов’язання надавати оновлення для нової серії Pixel 8 протягом семи років.

Контекст

Презентація Samsung відбулася незадовго після звіту Міжнародної корпорації даних, згідно з яким Арple уперше за 12 років обігнала південнокорейського техногіганта і стала найбільшим у світі виробником телефонів.

Як підкреслює Forbes, Apple збільшила свої інвестиції в ШІ й планує інвестувати понад $1 млрд на рік у ШІ-продукти. Інші технологічні компанії також прагнуть інтегрувати ШІ безпосередньо в повсякденне використання пристроїв – раніше цього місяця Microsoft оголосила, що додає нову кнопку AI-помічника на майбутніх клавіатурах, щоб забезпечити легкий доступ до функцій ШІ.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *