У двох моделях Apple Watch вимкнуть функцію вимірювання рівня кисню у крові через патентний спір

Функцію вимкнуть в Apple Watch Series 9 і Ultra 2
Фото: depositphotos.com

Компанія Apple з 18 січня вимкне функцію моніторингу рівня кисню у крові на двох своїх найпопулярніших смарт-годинниках у США, щоб виконати рішення суду щодо патентного спору з компанією Masimo, пише Associated Press.

Наприкінці жовтня 2023 року Комісія з міжнародної торгівлі США постановила, що датчик кисню у крові в Apple Watch Series 9 і Ultra 2 порушує патенти компанії медичних технологій Masimo.

Apple оскаржила рішення, а апеляційний суд США дозволив повернути ці дві моделі годинників у магазини США після того, як компанія прибрала їх із полиць і вебсайтів. Однак 17 січня апеляційний суд відмовився продовжити строк дії цієї постанови.

Associated Press зазначає, що судовий процес може тривати щонайменше рік. Якби Apple вирішила припинити продажі Series 9 і Ultra 2 у США на період суду, це загрожувало б падінням річного обсягу продажів компанії, який становить $383 млрд. Хоча компанія не розкриває обсягів продажів Apple Watch, за оцінками аналітиків, цей продукт дає приблизно $18 млрд річного доходу.

На найдешевший годинник Apple, який називають SE, зміни, спричинені судовою тяганиною з Masimo, не вплинули, оскільки ця модель ніколи не мала функції визначення рівня кисню у крові. Але ця технологія, яку Apple упровадила у свою лінійку годинників у 2020 році, була основною частиною зусиль компанії, спрямованих на позиціонування пристроїв як інструментів для моніторингу здоров’я користувачів, що рятують життя.

На суді Masimo стверджувала, що Apple не зазнає значних збитків від заборони продажу моделей Apple Watch у США, оскільки більша частина доходів компанії припадає на iPhone. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *