У Донецьку область повертається більше людей, ніж евакуюється – ОВА

За останні два місяці в Донецьку область приблизно на 2 тис. більше повернулося людей, ніж евакуювалося, зазначили в ОВА
Фото: Головне управління ДСНС України в Донецькій області / Facebook

За останні два місяці в Донецьку область повернулося після евакуації на 2 тис. більше жителів, ніж евакуювалося за цей самий час. Про це на брифінгу 20 січня повідомив начальник відділу департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, його цитує “Укрінформ”.

“Із 26 лютого [2022 року] й по теперішній час із території області евакуювали близько 1 млн 357 тис. осіб. Із них 163 520 дітей і близько 42 650 осіб з інвалідністю, – розповів Петлін. – За цей час також повернулися близько 223 тис. осіб. І ця тенденція за останній час зберігається до росту. За останні два місяці десь на 2 тис. більше повернулося, ніж евакуювалося”.

За словами Петліна, загалом на території Донецької області залишається приблизно 524 тис. людей, евакуація триває.

“Відправляють щоденно евакопоїздом із міста Покровськ на львівський напрямок і також кожні вісім днів до міста Бердичів Житомирської області, де займаються і прийомом, і розміщенням, і видачею допомоги. Виплачується разова грошова допомога і щомісячна на проживання”, – розповів представник ОВА.

Контекст

Країна-агресор РФ розв’язала війну проти України 2014 року, коли окупувала Крим і частини Донецької та Луганської областей. 24 лютого 2022 року Росія почала широкомасштабне вторгнення в Україну з північного, східного й південного напрямків.

29 липня 2022 року Кабінет Міністрів України створив координаційний штаб для організації евакуації жителів Донецької області.

7 березня 2023 року Кабмін погодив механізм примусової евакуації дітей із місць, де відбуваються активні бойові дії.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *