Восьмирічний киянин, який витратив зібрані кошти на дрон для військових, дістав подарунок від співробітників компанії з виробництва БПЛА

Хлопчик вирішив замість ігрової приставки купити дрон для військових
Фото: 101 ОБрО ГШ ЗСУ імені генерал-полковника Генадія Воробйова / Facebook

Восьмирічний киянин Ігор збирав гроші на ігрову приставку, але віддав їх на дрони для Збройних сил України. Про це розповіла у Facebook 29 лютого 101-ша окрема бригада охорони Генерального штабу України ЗСУ імені генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Хлопчик тривалий час складав на потужну ігрову приставку останнього покоління PlayStation усі подаровані гроші на дні народження і свята, заробітки від колядок і посівання, зекономлені на солодощах кошти. Коли він зібрав досить солідну суму, заявив рідним, що передумав і хоче придбати дрон.

За словами матері хлопчика, спочатку рідні подумали, що він хоче коптер для себе, але син пояснив, що це – для армії.

“Приємно до атомів душі й дуже почесно, що серед усіх бригад Ігор довірив свою дороговартісну покупку одному з бойових підрозділів саме нашої військової частини. У момент передачі дрона був присутній і його тато, який також служить у ЗСУ. Бійці подарували маленькому волонтеру на довгу і світлу згадку шеврон 101-ї, побажавши, щоб той неодмінну став щасливим талісманом”, – розповіли у бригаді.

Історія дістала продовження 4 березня. Бригада повідомила, що представник компанії – виробника того дрона, котрий купили й передали військовим, дізнався подробиці історії. Чоловіка вразив вчинок дитини, тому він вирішив скинутися з колегами й купити Ігорю приставку.

На зустрічі із хлопцем йому вручили PlayStation. “Спершу він розгубився, не повірив своїм очам, а потім сильно обійняв Олександра, і безліч разів прозвучало: “Дякую”. Мало не танцював з величезною коробкою! До речі, на цій приставці можна і тренуватися керувати дронами”, – розповіли у бригаді.

Зазначають, що хлопчик планує вивчитися на інженера-конструктора і проєктувати кораблі й літаки.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *