Протягом тижня ДТЕК заживив оселі 28 тис. сімей, що були без світла через атаки росіян

За перші чотири місяці 2024 року енергетики ДТЕК Ріната Ахметова повернули світло 2,2 млн сімей, які були без електроенергії через ворожі обстріли
Фото: ДТЕК Донецькі електромережі / Facebook

Із 20-го до 26 травня енергетики ДТЕК повністю або частково відновили електропостачання 41 населеного пункту. Про це йдеться в повідомленні компанії. 

Донецька область і далі залишається зоною найактивніших бойових дій, однак енергетики й далі працюють над відновленням мереж та обладнання, щойно це стає можливим і військові надають дозвіл на проведення робіт, нагадали у ДТЕК. Минулого тижня вдалося відновити електропостачання осель 21,6 тис. сімей прифронтового регіону.

Дніпропетровська область також постійно потерпає від наслідків ворожих обстрілів, особливо південна частина області. Тут із 20-го до 26 травня вдалося відновити низку пошкоджень мереж і повернути світло для 6,2 тис. сімей.

“Енергетики ДТЕК роблять усе можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження. Вони приступають до робіт відразу, щойно отримують дозвіл і доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС”, – додали в пресслужбі.

За перші чотири місяці 2024 року енергетики ДТЕК Ріната Ахметова повернули світло 2,2 млн сімей, які були без електроенергії через ворожі обстріли.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *