На Закарпатті ввели додаткові обмеження у прикордонній смузі, зупинятися можна не скрізь

ДПСУ обмежила рух біля кордону
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон / Facebook

У межах восьми територіальних громад Ужгородського району Закарпатської області вводять додаткові прикордонні режимні обмеження. Про це 26 червня поінформувало у Facebook Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

“У прикордонній смузі в межах Ужгородського району введено додаткові режимні обмеження. Введення таких обмежень обумовлено посиленням охорони державного кордону й контролю за дотриманням прикордонного режиму, а також з метою запобігання правопорушенням у прикордонні. […] Обмеження запроваджені у прикордонній смузі в межах Ставненської, Костринської, Великоберезнянської, Дубриницько-Малоберезнянської, Оноківської, Холмківської, Сюртівської, Чопської територіальних громад”, – ідеться в повідомленні.

У ДПСУ зазначили, що обмеження діятимуть до завершення воєнного стану.

У відомстві розповіли, що, зокрема, у прикордонній смузі з 22.00 до 5.00 заборонено рухатися дорогами, які “відсутні в реєстрі автомобільних доріг і ведуть до державного кордону” поза пунктами пропуску.

Також заборонено зупинку транспортних засобів на узбіччі доріг поза встановленими автомобільними стоянками, якщо це не пов’язано з технічними несправностями, і польоти легкомоторних апаратів.

Окрім того, у прикордонній зоні не можна використовувати прилади нічного бачення, тепловізори, радіостанції, якщо вони встановлені не на спеціальній техніці

“Дія обмежень не поширюється на посадових чи службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, органів цивільного захисту, військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, працівників комунальних служб, екстреної (швидкої) медичної допомоги, суб’єктів державної та комунальної власності з метою виконання покладених на них повноважень, необхідних для відвернення загрози й забезпечення безпеки і здоров’я громадян, безпеки руху на залізничному транспорті, забезпечення й підтримання життєдіяльності об’єктів критичної інфраструктури, охорони й відтворення водних біоресурсів, надання населенню послуг гуманітарного, медичного й соціального характеру”, – пояснили в ДПСУ.

Контекст

У Закарпатській області, яка межує з Польщею, Словаччиною, Угорщиною й Румунією, немає комендантської години, яку ввели в інших регіонах через повномасштабне вторгнення країни-агресора Росії.

Через мобілізацію в Україні чоловіки намагаються незаконно виїхати з України, тому прикордонники регулярно затримують порушників кордону, зокрема, в Закарпатській області.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *