Морозюк про порівняння себе з Оксаною Марченко: Я читала і думала: “Нащо? Ви точно не з тієї жінки робите героїню”

Морозюк: Для мене трошки дивно, чому наше суспільство майже канонізувало Марченко
Скріншот: В гостях у Гордона / YouTube

Українська художниця Соня Морозюк в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону заявила, що їй здалися смішними меми, в яких висміювали її заяву про розставання з фігурантом корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України Романом Гринкевичем одразу після того, як Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у створенні злочинного угруповання його батька, львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.

“Після того, як правоохоронні органи взялися за сім’ю Гринкевичів, суспільство чекало на вашу реакцію – чи кинете ви ще недавно палко коханого нареченого, чи залишитеся з ним навіть у такій халепі. Найяскравішою реакцією соцмереж був допис Олексія Дурнєва. Він написав: “У багатстві і в бідності… Поки ДБР не розлучить нас”. І тут соцмережі навіть порівнювали вас із дружиною ворога України, зрадника, [екснардепа від забороненої партії ОПЗЖ Віктора] Медведчука Оксаною Марченко, яка хоч і є дружиною такої клятої людини, але, коли його заарештували, не кинула його, а поїхала цілувати ноги [президенту країни-агресора РФ Володимиру] Путіну, щоб він Медведчука врятував. Причому порівнювали не на вашу користь. Чому суспільство вам не повірило?” – запитав у художниці журналіст.

“Дивіться, для мене трошки дивно, чому наше суспільство майже канонізувало Марченко. Ви взагалі з кого героя зробили? – відповіла Морозюк. – Я ж бачила, що писали. “От Марченко – от це справжня жінка”. Я це читала і думаю: “А нащо взагалі?.. Ви точно не з тієї жінки робили героїню”.

За словами Морозюк, “мемчики були смішні”.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Це перше інтерв’ю Морозюк після резонансного корупційного скандалу, в який вона потрапила. Художниця розповіла, що вже не перебувала у стосунках із Гринкевичем, коли він разом із його сім’єю став фігурантом корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. За словами художниці, вони розсталися 8 січня.

Про розставання із Гринкевичем Морозюк публічно повідомила лише 17 січня. Її заява прозвучала після того, як цього самого дня ДБР повідомило про нову підозру батька Романа – Ігоря Гринкевича. Підозра стосується махінацій із закупівлями одягу й білизни для ЗСУ.

Контекст

Морозюк народилася 1998 року в Харкові. Закінчила Харківське художнє училище й факультет промислового дизайну в Харківській державній академії дизайну і мистецтв. У 2021–2024 роках провела кілька персональних виставок, зокрема “Мазня” в Музеї проблем сучасного мистецтва в Києві, про яку багато писали у ЗМІ.

Широкій аудиторії Морозюк стала відома після того, як її колишній наречений, львівський бізнесмен Роман Гринкевич і його сім’я стали фігурантами корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Критики Морозюк стверджували, що вона зробила ім’я завдяки корупційним грошам Гринкевичів і брала участь у відмиванні цих грошей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *