Морозюк відповіла, чи зраджувала колишнього чоловіка з Романом Гринкевичем

Морозюк: Я нікому не зраджувала
Скріншот: В гостях у Гордона / YouTube

Українська мисткиня Соня Морозюк в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону підтвердила, що почала стосунки з фігурантом корупційного скандалу щодо закупівель для Міноборони України Романом Гринкевичем, коли офіційно була дружиною іншого чоловіка – волинського бізнесмена Романа Заліпи.

“Як мінімум два місяці ви з Гринкевичем зустрічалися, перебуваючи у шлюбі з іншим Романом. Ваш шлюб із Романом із Волині розбив Роман Гринкевич, із яким ви зраджували чоловіка?” – запитав Гордон у художниці.

“Ну, дивіться, я б не казала таких гучних слів типу зраджувала. Я нікого не зраджувала. У мене був шлюб. Ми завершили стосунки. Але, на жаль, – ви розумієте, що через війну багато розлучень і розірвати шлюб офіційно – це займає якийсь проміжок часу. Стати в чергу, там дається певний термін, щоб ви там щось налагодили. Це процес. Але паралельно я ні з ким стосунків не будувала. Я завершила ці стосунки й почала інші. Так усе й траплялося. Паралельно я ніколи ні з ким не зустрічалася. Це не моя історія взагалі”, – заявила художниця.

Морозюк не стала уточнювати, чому розпався її перший шлюб із Романом Заліпою.

Художниця раніше не афішувала свого першого шлюбу, але 29 січня про нього розповіли журналісти ТСН. Вони повідомили, що пара зареєструвала шлюб у грудні 2022 року, а розлучилася у вересні 2023-го. На той момент художниця вже була у стосунках зі львівським бізнесменом Романом Гринкевичем, який є підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Це перше інтерв’ю Морозюк після резонансного корупційного скандалу, у який вона потрапила. Художниця розповіла, що вже не перебувала у стосунках із Гринкевичем, коли він разом із його сім’єю став фігурантом корупційного скандалу щодо закупівель для Міноборони України. За словами художниці, вони розійшлися 8 січня.

Про розставання з Гринкевичем Морозюк публічно повідомила 17 січня. Її заява прозвучала після того, як цього самого дня Державне бюро розслідувань повідомило про нову підозру батька Романа – Ігоря Гринкевича. Підозра стосується махінацій із закупівлями одягу й білизни для ЗСУ. Гринкевич освідчився Морозюк у жовтні 2023 року у Венеції (Італія).

Контекст

Морозюк народилася 1998 року в Харкові. Закінчила Харківське художнє училище й факультет промислового дизайну в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. У 2021–2024 роках провела кілька персональних виставок, зокрема “Мазня” в Музеї проблем сучасного мистецтва в Києві, про яку багато писали у ЗМІ.

Широкій аудиторії Морозюк стала відомою після того, як її колишній наречений, львівський бізнесмен Роман Гринкевич, і його сім’я стали фігурантами корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Критики Морозюк стверджували, що вона зробила ім’я завдяки корупційним грошам Гринкевичів і брала участь у відмиванні цих грошей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *