Морозюк: Коли Романа затримали, ми вже не були разом. Ми розійшлися до оголошення підозри. Дивитися відео затримання було боляче й неприємно

Морозюк зізналася, що складно відповісти, чи було їй шкода екскоханого в момент затримання
Фото: sonya.moroziuk / Instagram

Українська художниця Соня Морозюк уже не перебувала у стосунках із підприємцем Романом Гринкевичем на момент, коли він разом із його сім’єю став фігурантом корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Про це вона розповіла в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

“Ви пам’ятаєте свою останню зустріч із Романом?” – запитав у художниці Гордон.

“Коли затримали Романа, ми вже на той час не були разом. Ми з ним не були разом як пара. Ми розійшлися до оголошення підозри Роману. Ми розійшлися через деякий час, тому що в мене був шок. Тому що ми по-різному бачили шляхи вирішення проблем деяких. Ми втратили довіру один до одного. І ми розійшлися. І це було до оголошення про підозру. Я бачила підозру, бачила розшук і потім затримання. Дивитися відео, які поширювалися, із затриманням Романа, звичайно ж, було боляче й неприємно”, – заявила Морозюк.

Вона зізналася, що важко відповісти, чи було їй шкода екскоханого в момент затримання.

“Це складне питання, тому що я кохала іншу людину”, – сказала вона.

Морозюк додала, що точно не пам’ятає, але припускає, що її остання зустріч із Романом Гринкевичем відбулася 8 січня. Про розставання з Романом Гринкевичем Морозюк публічно повідомила 17 січня. Її заява пролунала після того, як цього самого дня Державне бюро розслідувань повідомило про нову підозру батька Романа Гринкевича – Ігоря Гринкевича. Підозра стосується махінацій із закупівлями одягу й білизни для ЗСУ. Гринкевич освідчився Морозюк у жовтні 2023 року у Венеції (Італія).

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Морозюк народилася 1998 року в Харкові. Закінчила Харківське художнє училище та факультет промислового дизайну в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. У 2021–2024 роках провела кілька персональних виставок, зокрема “Мазня” в Музеї проблем сучасного мистецтва в Києві, про яку багато писали у ЗМІ.

Широкій аудиторії Морозюк стала відомою після того, як її колишній наречений, львівський бізнесмен Роман Гринкевич і його сім’я стали фігурантами корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Критики Морозюк стверджували, що вона зробила ім’я завдяки корупційним грошам Гринкевичів і брала участь у відмиванні цих грошей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *