Жителі Нетайлового отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

Жителям Нетайлового, села, за 3 км від якого точаться бої, Фонд Ріната Ахметова доправив гуманітарну допомогу – продуктові набори. Про це повідомили 21 березня у пресслужбі Фонду.

Від Нетайлового трохи менше ніж 12 км до злітної смуги донецького аеропорту, зазначили у Фонді. Село розбите вщент, але там досі залишається кілька десятків людей, які практично не виходять із підвалів через обстріли.

“Дякуємо. Без допомоги тут не виживеш”, – цитує пресслужба місцеву жительку.

“Дуже вдячні, що ви до нас привезли гуманітарну допомогу. На душі тепліше. Ми дуже сподіваємося, що буде мир у нас”, – сказала ще одна жінка.

Люди ставали в ланцюг, щоб вивантажити коробки з продуктовими наборами якнайшвидше, адже російські військові часто стріляють туди, де видають гуманітарну допомогу й де багато цивільних.

“Але, попри ризики, Фонд Ріната Ахметова продовжить везти допомогу туди, де її потребують люди, підкреслює волонтер Микола Осиченко, амбасадор Фонду й керівник маріупольського телебачення”, – зауважили у пресслужбі.

Репортаж про те, як живуть люди на лінії зіткнення, Фонд опублікував на своєму YouTube-каналі.

Контекст

Із 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що з питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *