Міжнародне доправлення посвідчення водія діє для українців уже у 27 країнах Європи – Клименко

Клименко: Постійно працюємо над вдосконаленням сервісних послуг МВС
Фото: МВС України / Telegram

До країн, куди працює міжнародне доправлення з України посвідчення водія, приєдналися Швеція, Грузія, Португалія, Греція та Норвегія. Про це 11 березня повідомив у Telegram міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Міжнародна доставка посвідчення водія вже у 27 країнах Європи. Відсьогодні ця послуга доступна також у Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії. Майже п’ять місяців тому ми запустили цей сервіс, щоб українці за кордоном мали можливість швидко та зручно обміняти водійські документи. Без бюрократії та черг”, – написав він.

Міністр зазначив, що заявку на доправлення посвідчення українці можуть оформити через “кабінет водія”.

“На сьогодні наші громадяни обміняли понад 5 тис. водійських документів за допомогою послуги міжнародної доставки. Постійно працюємо над вдосконаленням сервісних послуг МВС. Дбаємо про якість”, – підкреслив Клименко.

Контекст

Водійські посвідчення національна компанія “Укрпошта” почала надсилати українцям спочатку в Польщу. Про це 16 жовтня 2023 року оголосив Клименко. У Головному сервісному центрі МВС уточнювали, що орієнтовна вартість водійського посвідчення – 311 грн (за бланк і адмінпослугу), а логістичні витрати поштовим перевізником за кордон становлять 960 грн.

За 10 днів від моменту запуску послуги міжнародного доправлення посвідчення водія до Головного сервісного центру надійшло 724 заявки на обмін або відновлення документа. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *