Фото: Михайло Поплавський / Instagram
У Київському університеті культури створено Освітній Медіахаб, повідомив Михайло Поплавський на своїй сторінці в Instagram.
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
На авторському майстер-класі “Медіабізнес, імідж і репутація”, який провів Михайло Поплавський для студентів, спікер закцентував на тенденціях розвитку медіабізнесу, зокрема переходу від традиційних форм медіа до цифрових платформ, де головними цінностями стають оперативність, інтерактивність і персоналізований підхід до аудиторії.
Відео: Михайло Поплавський / YouTube
“Креативність у цифровому середовищі стає важливим ресурсом. Сьогодні надзвичайно цінується вміння генерувати нестандартні ідеї, які поєднують новітні технології та сучасні підходи до подачі інформації. Освітній Медіахаб на базі Університету культури об’єднує креативну й перспективну молодь. Це платформа для комунікації студентів із фахівцями сфери медіа, брендів та компаній. Інтерактивна система взаємодії, що відкриває широкі можливості для молоді. Студенти не лише отримують знання, а й активно включаються в професійне середовище. Молоді креатори можуть ділитися нестандартними ідеями з експертами індустрії, отримувати фідбек і реалізувати творчі ідеї в реальних кейсах, демонструючи свої вміння потенційним роботодавцям. Медіахаб – це міст між освітою та професійним середовищем”.
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
Михайло Поплавський підкреслив, що цифровізація освітнього процесу – наше майбутнє. Вона відкриває нові горизонти для розвитку освіти, дозволяє зробити навчання доступнішим, інтерактивнішим і персоналізованішим.
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
“Використання цифрових платформ, дистанційного навчання, онлайн-курсів і віртуальних лабораторій створює можливості для самостійного опанування знань і розширення кругозору студентів. Ми працюємо над реалізацією інноваційного застосунку “Університет майбутнього” з використанням технологій штучного інтелекту. Цей цифровий продукт стане універсальною платформою, яка об’єднає всі аспекти освітнього процесу: навчання, адміністрування, комунікацію між студентами та викладачами, автоматизоване оцінювання знань, аналітику навчальних результатів, оптимізацію освітніх програм тощо. “Університет майбутнього” стане стратегічним партнером у професійному становленні студента. Цифровізація освіти дозволить готувати нове покоління професіоналів, яке вільно орієнтується в динамічному інформаційному середовищі та здатне творчо відповідати на виклики часу”, – зазначив Михайло Поплавський.
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
Фото: Михайло Поплавський / Instagram
Джерело: gordonua.com