Із 12 лютого “єЧерга” запрацює для автобусів на всіх пунктах пропуску з ЄС і Молдовою

Електронна черга дасть можливість швидше перетинати кордон
Фото: Державна прикордонна служба України / Facebook (фото ілюстративне)

Із 12 лютого електронна черга для автобусів запрацює на всіх 29 пунктах пропуску з ЄС і Молдовою. Про це 10 лютого повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

За його словами, це дасть змогу швидше перетинати кордон.

“Від початку запуску проєкту “єЧерга” за електронним записом кордон перетнули понад 40 тис. автобусів і 725 тис. вантажівок. Це заощадило тисячі годин часу для людей і українського бізнесу”, – наголосив він.

Контекст

Уряд затвердив старт експериментального проєкту “Електронна черга перетину кордону” 9 грудня 2021 року. Ідея роботи черги – попереднє бронювання часу, коли можна перетнути кордон.

У ДПСУ зазначали, що “єЧерга” – це безплатний сервіс, у якому перевізники можуть стати в чергу і відстежувати її просування онлайн. Система автоматично надсилає повідомлення на телефон водія із приблизним часом перетину кордону. Зареєструватися в сервісі можна в застосунку або на сайті echerha.gov.ua.

На початку травня 2023 року Кабмін ухвалив рішення про запуск сервісу “єЧерга” ще у 15 пунктах пропуску на кордоні України з Молдовою та країнами ЄС (окрім пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ”, який працює за цією системою із грудня минулого року).

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *