Віталій Кличко: Чергову партію допомоги відвіз мій брат Володимир на передову

Володимир Кличко передав допомогу батальйону “Свобода”, 28-й бригаді Лицарів Зимового походу та 72-й бригаді імені Чорних Запорожців
Фото: kyiv.klichko.org

Український боксер Володимир Кличко привіз на передову допомогу для трьох військових підрозділів – дрони і броньовик. Про це повідомив у Facebook його брат, мер Києва Віталій Кличко.

“Чергову партію допомоги нашим захисникам – ще 130 FPV-дронів і квадрокоптерів Mavic-3 – відвіз мій брат Володимир на передову на Донбас. Також отримали бійці ще один броньований автомобіль “Кобра”. Його Володя придбав за підтримки міжнародних партнерів, бо коштує автівка приблизно $250 тис.”, – повідомив Віталій Кличко.

Фото: kyiv.klichko.org

Він також нагадав, що перший броньовик, який брати Клички передавали захисникам Донбасу, торік потрапив під ворожий обстріл і його було практично знищено. Зате він урятував життя екіпажу. П’ятеро бійців залишилися живими.

Володимир Кличко передав допомогу батальйону “Свобода”, 28-й бригаді Лицарів Зимового походу та 72-й бригаді імені Чорних Запорожців. Віталій Кличко також наголосив, що й надалі підтримуватиме захисників.

“Уже готуємо наступну партію допомоги для інших військових підрозділів, які б’ються сьогодні на передовій”, – повідомив Кличко.

Контекст

Кличко також передав партію із 40 FPV-дронів 23-му батальйону спецпризначення на прохання бійців. Брати Клички передали 100 FPV-дронів бійцям 47-ї ОМБр “Маґура” і ще 100 FPV-дронів – 53-й ОМБр імені князя Володимира Мономаха, які захищають Авдіївку.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *