Фонд Ріната Ахметова передав допомогу для евакуйованих і переселенців у Сумській області

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

Фонд Ріната Ахметова передав до Сумської області ще 2 тис. продуктових наборів для людей, які евакуювалися з прикордонної частини регіону, а також для вимушених переселенців із Луганської області. Про це повідомили 19 квітня у пресслужбі Фонду.

“Попри щільні ворожі обстріли й підвищену небезпеку на Сумщині триває життя, хоча чимдалі, тим тут стає складніше, – зазначено в повідомленні. – З початку 2024 року це вже третій гуманітарний вантаж до Сумської області. Раніше Фонд передав 8 тис. продуктових наборів для мешканців Ворожбянського, Шосткинського, Конотопського і Сумського районів”.

До складу продуктових наборів входять макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.

З 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що з питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *