ДТЕК створив окрему програму медичного страхування для ветеранів

ДТЕК також допомагає з адаптацією ветеранів та їх поверненням до цивільного життя
Фото: dtek.com

Компанія ДТЕК започаткувала програму медичного страхування “Ветеран+” для співробітників, які повертаються до роботи на підприємства з лав ЗСУ. Про це під час форуму Forbes “НадЛюди” розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, пише 27 квітня “Кореспондент”.

“Усі співробітники компанії, приблизно 50 тисяч людей, забезпечені добровільним медичним страхуванням. А для ветеранів створена окрема програма, називається “Ветеран+”. Тут ми збільшили річну страхову суму на додаткове покриття діагностики, реабілітації та медикаментів. Ще передбачене лікування хронічних хвороб, або інших специфічних потреб. Зараз ця програма запроваджена в “ДТЕК Енерго”. Надалі ми плануємо тиражувати її на інші бізнеси ДТЕК”, – зауважив керівник.

За його словами, компанія також підтримує родини військовослужбовців.

“Тому що часто, коли чоловік знаходиться на фронті, немає часу й можливості фізично займатися багатьма справами. Ми допомагаємо та підтримуємо родини”, – розповів Сахарук.

ДТЕК також допомагає з адаптацією ветеранів і їх поверненням до цивільного життя, надаючи їм усю правову і психологічну допомогу, можливості для відновлення чи перенавчання, підкреслив він.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *