Для маріупольців у Київ прямує ще 2 тис. продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

2 тис. продуктових наборів прямують до маріупольців, які живуть у Києві, загалом до кінця літа через центри підтримки “ЯМаріуполь” людям передадуть 20 тис. продуктових наборів. Про це повідомили 14 червня у пресслужбі Фонду Ріната Ахметова, який надає гуманітарну допомогу.

“Для людей, які евакуювалися з Маріуполя, допомога лишається важливою складовою. Фонд Ріната Ахметова продовжує співпрацювати з центрами підтримки “ЯМаріуполь” по всій країні. У складі кожного набору – макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м’ясо, паштет, печиво й соняшникова олія”, – перерахували у Фонді.

Протягом 2022–2023 років для центрів “ЯМаріуполь” у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тис. продуктових наборів і 40 тис. гігієнічних наборів. Із 2014 року Фонд передав жителям України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомогу від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клуба “Шахтар” отримало приблизно 18 млн людей.

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”. Із питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *