“Або сплачуйте податки й фінансуйте армію, або давайте до нас на передок”. Боєць бригади імені Богуна звернувся до власників деяких АЗК

Олександр Ігнатьєв: Хлопці, які недоплачують податки, – усі ці “беересеми”, “мотто”, “авантажі” та “воги”. Через вас бюджет недоотримує 15 млрд грн
Фото: Олександр Ігнатьєв / Facebook

Кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде у ЗСУ – у прямому значенні цього слова. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець 1-ї окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна Олександр Ігнатьєв. Він закликав власників мереж автозаправок або сплачувати податки й фінансувати армію, або їхати на передову.

“Наші західні партнери фінансують усі цивільні витрати бюджету – дороги, пенсії, зарплати та іншу соціалку тощо. З міжнародної допомоги не можна ні купити зброю, ні заплатити військовим, нічого. Тому все, що ми заробляємо всередині країни (податки тобто), – усе це йде на забезпечення ЗСУ. І тільки це. Тільки свої кошти”, – підкреслив він.

Військовослужбовець додав, що кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде в ЗСУ.

“І це – у прямому значенні цього слова. Читаю в експертів: тільки з тих міні-НПЗ та автозаправок, які не доплачують податки, можна додатково назбирати 15 млрд грн на рік. Пошкребти на інших ринках – так і сотні мільярдів зберемо. Хлопці, які не доплачують податки, – усі ці “беересеми”, “мотто”, “авантажі” та “воги”. Через вас бюджет недоотримує 15 млрд грн”, – заявив Ігнатьєв.

Він пояснив, що такої суми вистачить на купівлю 1 млн дронів, про які казав президент України Володимир Зеленський.

“Ви або сплачуйте податки й фінансуйте армію, або давайте до нас на передок. Нам тут і пістолетники, і автоматники, і кулеметники – усі потрібні. Усім знайдемо роботу!” – резюмував боєць.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *