Ексміністр оборони Резніков знайшов нову роботу

До держслужби Резніков працював адвокатом
Фото: ЕРА

Колишній міністр оборони Олексій Резніков став директором оборонних програм в Українському інституті майбутнього (Ukrainian Institute for the Future). Про це повідомив співзасновник інституту Ігор Ліскі 12 квітня у Facebook.

Він опублікував фото із колишнім главою оборонного відомства, яке зробили в офісі організації.

“Зустрічайте: новий директор “Безпеки і оборонних програм” Ukrainian Institute for the Future. Зараз це самий актуальний напрямок, і ми дуже віримо, що саме Резніков зможе дати свіжий поштовх у сфері оборони й безпеки нашої країни”, – написав Ліскі, пообіцявши “новий рівень аналітики, змісту та дискусії”.

Контекст

У березні 2020 року Резніков пішов з адвокатської практики, діставши призначення віцепрем’єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 3 листопада 2021 року Рада звільнила Резнікова з цієї посади, а наступного дня призначила його міністром оборони України.

4 вересня Резніков подав до Верховної Ради заяву про звільнення з посади. 5 вересня Верховна Рада України підтримала його відставку з посади міністра оборони України. Ухвалення відповідного проєкту постанови №9679 підтримало 327 народних депутатів.

ЗМІ повідомляли в жовтні, що Резнікова розглядали на посаду посла України в Лондоні, але агреману про його призначення до Британії не надіслали. 7 березня МЗС України повідомило, що президент Володимир Зеленський погодив призначення британським послом кандидатуру ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного.

17 січня сайт Національної асоціації адвокатів України повідомив, що Резніков відновив права на зайняття адвокатською діяльністю із 16 січня. Відповідні зміни внесли до особистої картки Резнікова в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *