“Зелений центр” у Запоріжжі з початку 2024 року видав понад 2 тис. продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова

З 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів
Фото: akhmetovfoundation.org

У Запоріжжі в межах програми “Порятунок життів” Фонду Ріната Ахметова в “Зеленому центрі “Метінвест” від початку року видали більше ніж 2 тис. продуктових наборів. Видавання гуманітарної допомоги триває, повідомили 12 квітня у пресслужбі Фонду.

“З початку року люди отримали приблизно 2 тис. продуктових наборів у “Зеленому центрі”. З початку повномасштабної війни – понад 52 тис.”, – розповіла директорка громадської спілки “Зелений центр “Метінвест” Анна Пантюк.

У “Зеленому центрі “Метінвест” чекають на вимушених переселенців, які мають інвалідність і ще не отримували допомоги 2024 року. Зараз видавання продуктових наборів триває.

Продуктові набори можна отримати щодня з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29. Їх видаватимуть до кінця 2024 року.

З 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що з питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *