Москва розробила якусь відповідь

0
31

Представник терористичного МЗС передала повідомлення Литві / Колаж "Сьогодні"

МЗСівська російська пропагандистка Марія Захарова знову видала порцію погроз на адресу Литви та Євросоюзу через блокування поставок наземним транспортом товарів у Калінінградську область.

Її погрози передають російські пропагандистські ЗМІ.

Москві набридло чекати

"Водночас наші економоператори вже зазнають збитків через запроваджені литовцями в односторонньому порядку незаконні рестрикції. Чекати до нескінченності ми не будемо. Ще раз попереджаємо, що якщо найближчими днями ситуація не стабілізується, то Росія вживе щодо Литви та Євросоюзу жорстких заходів, підготовку яких уже завершено. Вирішення проблеми надто затяглося", – пригрозила Захарова.

При цьому вона розповіла, що діалог з Єврокомісією та Литвою триває.

"Нас запевняють у тому, що питання має вирішитися найближчим часом. Розраховуємо, що у Брюсселі та Вільнюсі буде прийнято єдине правильне рішення, яке забезпечить безперешкодний транзит до ексклавної частини Росії", – повідомила пропагандистка.

Обстановка

  • 18 червня Литва припинила транзит російських вантажів, які потрапили під санкції ЄС, між Калінінградською областю та основною територією Росії. Оператор залізниць Литви LTG Cargo отримав роз'яснення Єврокомісії, що навіть якщо санкційні вантажі йдуть з однієї частини Росії до іншої через територію ЄС, їхнє перевезення заборонено.
  • Москва заявила, що такий крок порушує… міжнародні угоди, які сама Москва порушує щодня.
  • "Росія обов'язково відповість на такі ворожі дії. Заходи опрацьовуються у міжвідомчому форматі і будуть прийняті найближчим часом. Їхні наслідки матимуть серйозний негативний вплив на населення Литви", — погрожував, наприклад, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here