Участь боксерів Українських отаманів у WSB під питанням

"За роботу протягом сезону в отаманів отримав тільки одну зарплату. Здається, виплатили нам за грудень або листопад. А розпочали роботу ми в жовтні 2014 року.

У країні зараз напружена ситуація, ми це розуміємо, тому вірили в запевнення керівників у тому, що з часом все налагодиться. Протягом сезону в Отаманів з'явилося чимало вболівальників. Через гроші ніхто не хотів підводити людей. Тому ми з хлопцями виконували свої обов'язки і радували шанувальників боксом. Водночас вірили, що з боргами розрахуються.

Із самого початку основним інвестором Українських отаманів був Володимир Продівус, президент Федерації боксу України. Потім нам сказали, що є ще один інвестор – Ігор Палиця. Тепер кажуть, що один з інвесторів не виконав своїх зобов'язань. Хто саме, я точно сказати не можу, оскільки не був присутній на переговорах.

Наскільки мені відомо, крім боксерів і тренерів є також борги за оренду залів, того ж київського палацу спорту, є борги за електроенергію, за телебачення. Кажуть, що менеджери столичного палацу спорту вже подали до суду на Федерацію боксу України.

Я не так давно був на турнірі в Казахстані, там бачив наших легіонерів. Вони також запитували, коли виплатять заборговане. За таких обставин, мені здається, в наступному сезоні Отамани не виступатимуть в WSB. Ніхто не буде працювати в борг і з ненадійними людьми.

Чи обіцяють розрахуватися? Щодня чую обіцянки, але нічого не змінюється. Мені б хотілося, щоб керівництво зрозуміло наші проблеми. У кожного з нас є сім'ї, діти, яких треба утримувати. Якби керівництво прожило в нашій шкурі, то, напевно, ставлення б змінилося. А так, крім обіцянок, більше нічого немає", – розповів Семенишин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *