Вживання цих фруктів і ягід викликає зайву вагу

Фрукти і ягоди є найбільш корисною складовою частиною раціону. Вони збагачують його вітамінами, мінеральними речовинами, клітковиною і природними цукрами. Але при цьому захоплення деякими видами фруктів і ягід може привести до надмірної ваги, інформує Ukr.Media.

Чому деякі фрукти і ягоди слід вживати обмежено

Про негативний вплив окремих фруктів і ягід на вагу людини відомо давно, але про це рідко говорять і пишуть, намагаючись на перший план висувати їх поживну цінність.

Нещодавно на це звернув увагу заслужений лікар і діяч науки, який розповів, як можуть впливати на вагу окремі види цих продуктів.

Зокрема, він застеріг від надмірного споживання фруктів і ягід, в яких міститься велика кількість глюкози.

Які фрукти і ягоди сприяють збільшенню ваги

Більшість фруктів мають низький вміст жирів і енергії, але в них багато природних цукрів: глюкози, фруктози, сахарози. При вживанні великої кількості таких продуктів вони дають надлишок енергії і сприяють появі зайвих кілограмів.

Однак слід мати на увазі, що схильність до надмірної ваги залежить не тільки від кількості споживаної енергії, але і від її витрати. Співвідношення між отриманою і витраченою енергією найбільш важливо для підтримання нормальної ваги.

На думку професора, найбільша кількість глюкози міститься в бананах, винограді та інжирі. Небезпечними для фігури також можуть стати кавун і хурма, якщо їх їсти кожен день.

Вживаючи ці продукти у великій кількості, можна швидко поправитися навіть при достатніх фізичних навантаженнях. Тому людям, схильним до зайвої ваги, краще виключити ці фрукти і ягоди з раціону або обмежити їх споживання до мінімуму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *