Помилки, які ви робите кожен раз, коли встаєте на ваги

Встаєте, закриваєте очі і… розчарування? Це може бути пов'язано з однією з 6 поширених помилок при зважуванні, а не реальною вагою, інформує Ukr.Media.

Зустріч з вагами рідко буває щасливою. Тому що цифра на них може досить швидко зіпсувати настрій. Цього не повинно бути. Нерідко причина криється не в тому, що ви набрали вагу. Правильно зважити себе зовсім не складно, але ви все одно можете зробити помилку і побачити велику цифру. Ми розповімо вам про найпоширеніші помилки і пояснимо, як правильно «поводитися» з вагами.

Головні помилки при зважуванні

Найгірше, що ви можете зробити, це зважитися повністю одягненими з важкою сумкою на плечі. Але ви, звичайно, про це самі здогадуєтеся. Однак є й інші, менш очевидні помилки, які нерідко роблять при зважуванні. Ось 6 найпоширеніших:

Ваги стоять неправильно

Правильне зважування починається з правильної поверхні. Ваги надзвичайно чутливі до неї. Результати вимірювання на килимі можуть бути неточними.

Щоб уникнути цього, необхідно дотримуватися таких правил: виберіть рівну тверду поверхню і переконайтеся, що ваги знаходяться досить далеко від стіни. Близькість до стіни або дверей також може призвести до коливань.

Ви зважуєтеся не в той час

Якщо ви зважуєтеся ввечері, ви в більшості випадків розчаруєтеся. Добове споживання їжі і напоїв змінюється щодня, і це, своєю чергою, стає помітно на вагах.

Однак не варто стрибати на ваги відразу після ранкового підйому. Ідеально, якщо перед зважуванням ви вип'єте склянку води. Протягом ночі ваше тіло зневоднюється, тому вранці потрібно терміново відновлювати баланс рідини.

Щоб кількість води не відбилася на вагах, сходіть ще раз в туалет, після цього можете ставати на ваги. Вода також прискорює метаболізм. Вона не лише допомагає схуднути, але і дарує бадьорість.

Ви використовуєте різні ваги

На вагах у лікаря, у подруги або в спортзалі ви важите на 2 кілограми більше або менше? Немає причин для занепокоєння. Це пов'язано з іншим калібруванням, тобто похибкою неточності вимірювання. Тобто результати можна порівнювати, тільки якщо ви завжди використовуєте одні і ті ж ваги.

Ви зважуєтеся кожен день

Число на шкалі може значно коливатися день у день. Це не обов'язково відбувається через морозиво, яке ви з'їли напередодні. Кількість випитої рідини сильно впливає на вагу.

Підвищене споживання клітковини також може "підкинути" кілька кілограмів. Вона пов'язує воду, і ви стаєте трохи важчими. Щоб у вас був постійний ритм, виберіть фіксований день тижня для зважування замість того, щоб маніакально зважуватися щодня.

Ви довіряєте тільки цифрі на вагах

Річ у тім, що м'язи важчі жиру. Це означає, що якщо ви заміните свої жирові запаси м'язами, ви неминуче додасте у вазі, а не зменшите її. Це, звичайно, також відіб'ється на вагах. Так що не панікуйте, якщо ваги не повідомлять про зниження ваги або навіть покажуть більше, ніж ви очікували.

Щоб краще оцінювати і спостерігати за успіхами в схудненні або нарощуванні м'язів, робіть фотографії до і після, а також вимірюйте обсяги сантиметром і оцінюйте рівень комфорту в одязі, який не розтягується. Щоб не лише перевірити свою вагу, але і співвідношення процентного вмісту жиру, вам потрібно скористатися спеціальними вагами, які визначають склад тіла на основі різної провідності жиру і м'язів.

Ви зважуєтеся під час менструації

Ваше власне тіло може обдурити вас, але це не повинно вас засмучувати. Під час менструації виникають різні реакції, через які вода в тілі утримується. Це автоматично робить вас важчими. Краще дочекатися закінчення менструації, перш ніж встати на ваги. Це дозволить уникнути розчарування.

На що слід звертати увагу при зважуванні?

Зважуйтеся тільки в певний день тижня і завжди на одних і тих же вагах, які знаходяться досить далеко від стіни і розташовані на твердій рівній поверхні (без килима). Краще завжди зважуватися в той самий час, бажано вранці після відвідування туалету.

І дуже важливо, щоб ви не дозволяли вагам псувати вам день або диктувати вам, як жити і відчувати себе. Зрештою, це просто пристрій, який відображає числа.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *