Персональний тренер: прості поради, які допоможуть знайти правильного наставника

Ще декілька років тому тренування з тренером були тим, що могли собі дозволити тільки люди з великими грошима, але тепер все сильно змінилося, інформує Ukr.Media.

Персональні тренери стали ще доступнішими, ніж будь-коли.

Для чого потрібен тренер?

Персональний тренер — це професіонал, який супроводжує людину під час спортивного тренування. Це щось дуже корисне і вимагає великої віддачі, тому, якщо людина думає про те, щоб його найняти, важливо, щоб у неї була конкретна мета.

Якщо в кінцевому підсумку людина займається спортом з особистим тренером або не зовсім розуміє, для чого йому це, швидше за все, в кінцевому підсумку вона просто витратить свій час і гроші.

Але якщо людина розуміє свої бажання, то може отримати користь від багатьох речей:

 • в обов'язки особистого тренера входить контролювати і заохочувати тих, хто тренується. Крім того, якщо людина платить деяку суму грошей в місяць, це може змусити її тренуватися морально;
 • мотивація йде рука об руку з попереднім пунктом. Персональний тренер повинен мотивувати того, кого він тренує, це одна з причин, по якій він взагалі потрібен;
 • багато людей ходять в тренажерний зал, починають тренуватися, не маючи особливого уявлення або слідуючи конкретним інструкціям. Це змушує їх робити неправильні рухи, що призводить до проблем зі здоров'ям. Цього не відбувається з персональним тренером, тому що він завжди уважно ставиться до всіх рухів своїх підопічних;
 • людині не потрібно витрачати години в тренажерному залі, тренер розповість все, що ви маєте зробити за короткий час для досягнення максимального результату, робота буде інтенсивнішою, без відволікаючих чинників і у людини буде більше часу на інші речі.

Як обрати особистого тренера?

Це набагато простіше, ніж здається.

Нижче наведено кілька порад, як знайти і обрати гарного тренера, але потрібно пам'ятати, що це процес, який займе певну кількість часу:

 • Потрібно дивитися на досвід тренера. Адже це одна з гарантій, що людина наймає справжнього професіонала;
 • Навчання: це ще один фактор, на який завжди слід звертати увагу при виборі тренера. Практика важлива, але теорія часто важливіша. Необхідно брати до уваги тренування, тому що це те, що безпосередньо пов'язане зі здоров'ям;
 • Важливо чітко розуміти цілі. Не всі тренери хороші у всьому, тому це важлива частина процесу відбору;
 • Ресурси: є тренери всіх мастей, деякі з них тренуються в тренажерному залі, інші займаються вдома, і навіть ті, у кого є власний простір для надання своїх послуг. В них можуть бути заздалегідь підготовлені матеріали або плани.
 • Але крім всього цього, що дуже важливо, людина повинна дозволити собі керуватися відчуттями, які дає тренування.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *