Історія жінки яка змогла схуднути на 380 кілограмів

У Майри Розалес індекс маси тіла перевищував показник 40. У медицині така вага називається патологічним ожирінням. Жінка не ходила, навіть піднятися їй було важко. Такі звичайні речі, як душ, приготування їжі та зміна постільної білизни були для неї недосяжні, адже Майра погладшала до 470 кілограмів. Турбота про підтримку її життя лягла на сім'ю. Але миттєво все змінилося, Майрі довелося взяти себе в руки та зменшити вагу тіла у 5 разів, інформує Ukr.Media.

Кілограми прикували її до ліжка

Коли вага жінки наблизилася до 500 кілограмів, вона виявилася прив'язаною до ліжка. Через ожиріння Майра навіть встати не могла, ноги доводилося розставляти убік, через що вони здавалися викривленими. Жінка страждала на різні захворювання, але особливі незручності завдавали пролежні. Але навіть із цим станом жінка мирилася і не поспішала худнути, поки в її житті не трапилася трагедія.

Племінник Майри потрапив до лікарів із сильною черепно-мозковою травмою і невдовзі помер. Жінка намагалася взяти провину на себе, повідомивши правоохоронцям, що це вона випадково впала на дитину і та задихнулася. Але слідство вивчило характер поранень, обставини трагедії та дійшло висновку, що хлопчика вбила його мати. Майра опинилася у важкій ситуації, адже сестру посадили у в'язницю, про інших племінників подбати нема кому. І тоді вона вирішила худнути.

Операційне втручання

За такої величезної ваги самостійне схуднення було неможливо, тому Майра звернулася до лікарів. Щоб доставити жінку до операційної, знадобилася допомога великої кількості людей. Щоб усунути більшу частину жиру, було зроблено кілька операцій. М'язи втратили тонус, та й опорно-руховий апарат дуже ослаб. Відновлювальний період був довгий, але жінка не здавалася.

Дуже багато людей з діагнозом "патологічне ожиріння" навіть після операцій знову наїдають втрачені кілограми, причому досить швидко. Майра мала стимул не повертатися до колишнього життя, і вона чинила опір, як могла. Коли вона відновилася після операцій, то почала тренуватись. Харчування зазнало жорсткого коригування: тільки правильні продукти в потрібній пропорції.

Майра схудла на 80%.

Поступово вага жінки приходила до норми. Вона продовжувала займатися та харчуватися за режимом. Через деякий час тіло набула здорового вигляду. Вага знизилася в кілька разів, що багатьох знайомих Майри шокувало.

Ніколи не повіриш, що ще кілька років тому Майра не могла встати з ліжка! Сьогодні жінка важить 91 кілограм та виглядає дуже привабливо. Вона дбає про племінників і не бачить причин повертатися до колишнього способу життя.

Майру запрошують на різні телешоу, де просять поділитися досвідом схуднення. Жінка із задоволенням розповідає про складний шлях та підбадьорює всіх, хто хоче повторити її шлях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *