Якщо ви захочете просушитися — прочитай цю статтю, це може бути небезпечним

Будь-яка усвідомлена дія має під собою мету. І спортсмени які виступають — сушаться, щоб оформити ідеальну форму для змагань. Не можна жити в стилі сушки, і тим більше неправильно називати це хобі. Адже зрештою хобі приносить задоволення, а сушка частіше схожа на тортури, інформує Ukr.Media.

І це не просто гарний мовний оборот. Ось кілька наслідків сушіння:

  • вилучення вуглеводів веде до слабкості, запаморочення, низького тиску;
  • різка відмова від вуглеводів часто провокує втрату свідомості;
  • на сушінні вам необхідно продовжувати тренуватися, але через таке харчування показники точно знизяться;
  • зменшення солі в раціоні призводить до порушення водно-сольового балансу, який потім доведеться відновлювати.

І вишенька на торті — поганий настрій, дратівливість, апатія.

Все це має сенс лише за наявності зрозумілої вам мети. Сушитися просто тому що це модно — справа невдячна. Тому перша порада: зрозумійте свою мету. Дайте собі відповідь 6-7 разів на питання: "Навіщо мені це?". Усвідомлення дійсно важливої для вас мети допоможе вистояти всі труднощі і таки досягти її.

Чим відрізняються сушка і схуднення?

Схуднення передбачає довгу планомірну роботу, яку можна проводити і самостійно. Залежно від кількості зайвого "багажу", ви можете скинути його за півроку-рік, при цьому не будете жертвувати багатьом, а також збережете репутацію врівноваженої людини.

А ось сушка повинна проводитися під наглядом тренера і дієтолога. Так, вона може дати швидкий ефект, який ми так любимо, але зайва вага почне повертатися в перші ж хвилини після закінчення сушки, коли ви накинетеся на десерти. Ваш шлунково-кишковий тракт буде не радий.

Трохи про правила сушки тіла:

Перш ніж почати сушитися, треба набрати м'язову масу. Інакше звідки ви візьмете рельєф для ефектних фотографій?

Перед початком процесу зробіть контрольні виміри тіла, зважтеся, і зробіть фото "до". Візуал грає важливу роль в сушінні, тому фотографуватися треба так само часто, як і заміряти об'єми.

За 1-2 тижні до сушіння приберіть з раціону швидкі вуглеводи.

На сушінні доведеться значно скоротити вуглеводи і жири, а також сіль і воду, краще порадитися з лікарем на цей рахунок.

Дієта на сушінні — це головне, але вам треба змінити і підхід до тренувань — зменшити силове навантаження і збільшити кардіо.

Розглянемо думки експертів, тренерів і спортсменів

  • "Однозначно звичайній людині, які працюють п'ятиденку, не потрібно займатися сушінням. Просто зараз все змінилося, і словом "сушка" почали називати звичайне схуднення. З огляду на рівень стресу, екологію, якість води і їжі, сушитися — загрожує наслідками. Збалансоване харчування, фізична активність, здоровий сон — ось, що змусить людину добре виглядати".
  • "Сушка передбачає жорстку безвуглеводну дієту і виведення води з організму, і це — кошмар для дієтолога. Слабкість і запаморочення — це вершина айсберга, а під водою вас чекають підвищення рівня холестерину і утворення каменів в нирках і жовчному міхурі. Надлишок білка веде до збільшення аміачного залишку, він перетворюється в сечовину, через яку, наприклад, запалюються суглоби, печінка, шлунково-кишкового тракту. Ну а про нестачу води в організмі і говорити нічого! Проводити такі експерименти над собою можна тільки заради високої мети і під наглядом фахівців".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *