Чому 5-ти хвилинне тренування допомагає худнути не гірше ніж в спортзалі

Вся річ у тім, що таке тренування сприяє спалюванню більшої кількості калорій, на відміну від занять, які виконуються в спокійному ритмі і з довгими перервами, інформує Ukr.Media.

Основні переваги п'ятихвилинного тренування

Багато людей переконані в тому, що фізичні вправи мають бути тривалими, непростими й страшенно виснажувати. Більшою мірою саме так все і є, але невеликі інтенсивні тренування теж є корисними не лише для фігури, але і здоров'я.

Як правило, тривалість таких невеликих інтенсивних занять складає максимум 7 хвилин. Вони допомагають розвивати витривалість, надають тонус всьому організму, оскільки в них беруть участь різні групи м'язів. До того ж з часом підвищується м'язова маса певних частин тіла, на які спрямовані вправи.

Дуже важливо пам'ятати про те, що тренування повинне бути дійсно інтенсивним. Необхідно викладатися повною мірою і не жаліти себе. Адже це триватиме недовго.

Невеликі інтенсивні навантаження краще за все підійдуть тим, хто прагне схуднути у швидкому темпі. Після їх виконання починається надмірне споживання кисню, завдяки якому швидше спалюється жировий шар, адже від об'єму кисню, який надходить в організм залежить процес схуднення.

Протягом деякого часу з моменту закінчення тренування в організмі людини відбувається відновлення м'язів і кисневого запасу, який поповнюється досить довго. А це значить, що в організмі продовжують спалюватися калорії в посиленому темпі, хоча короткий інтенсив вже завершено.

Таким чином, 5 хвилин тренування дають такий же результат, як після 1,5 годинної прогулянки.

Додаткові фактори, що підсилюють результат після п'ятихвилинного тренування

Безумовно, інтенсивні вправи приносять величезну користь для здоров'я людини. Щоб домогтися ефективного результату при схудненні, тренування можна доповнити деякими чинниками.

Необхідно дотримуватися правильного харчування, при цьому варто відмовитися від великого об'єму кави.

Особливу увагу варто приділити сніданку, який не повинен бути дуже складним та складатися з білка і вуглеводів. Це дозволить надовго зберегти почуття ситості. До корисних сніданків можна віднести: варене яйце з фруктами або з цілозерновим хлібом, нежирний сир з курагою або бананом і замороженими ягодами.

Також важливо мати достатній час для сну (не менше 7 годин на добу) і 2 л негазованої води в день.

Виділяти час у своєму щільному робочому графіку для прогулянок, медитації, заміської поїздки й будь-яких інших прийомів, завдяки яким можна впоратися зі стресами. Адже вони негативно позначаються на емоційному стані і сприяють виробленню гормонів, відповідальних за невгамовне почуття апетиту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *