Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні-2022

0
28

Цьогоріч Україна візьме участь у дитячому пісенному конкурсі Євробачення, яке проходитиме 11 грудня в Єревані (Вірменія).

Незабаром Суспільне оголосить національний відбір та розпочне приймання заявок на участь у пісенному конкурсі із власною оригінальною піснею, йдеться в повідомлені Суспільного мовлення.

 

Торік у Парижі 14-річна Малена здобула перемогу серед 19 країн-учасниць дитячого конкурсу. Для Вірменії це друга перемога на Дитячому Євробаченні. Суспільний мовник AMPTV провів перше Дитяче Євробачення в Єревані у 2011 році.

 

Україну в Парижі представляла 14-річна переможниця національного відбору Олена Усенко з піснею "Важіль" і посіла шосте місце.

 

Фінал дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021 відбувся у Парижі у концерт-холі La Seine Musicale.

 

Дитяче Євробачення вперше провели 2003 року. Відтоді у ньому взяли участь загалом 40 країн. Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. Україна перемагала один раз (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

 

Нагадаємо, що Євробачення-2023, яке мало б проходити в Україні за правилами конкурсу, проведе Велика Британія від імені української телекомпанії "UA:Суспільне мовлення".

 

У травні український гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 з піснею "Стефанія" та отримав визнання та підтримку по всьому світу.

  • Україна виграла Євробачення 2022. Чому це — історична перемога
  • Офіційно названо країну, де відбудеться Євробачення 2023

Источник: ipress.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here