Чи правда, що замість хліба краще вживати тонкий лаваш, якщо ви на дієті

Ті, хто частенько сидить на дієтах, знають, щоб домогтися бажаного результату і не мучитися, дуже важливо улюбленим продуктам харчування знайти альтернативу. Особливо це стосується хліба. У хід ідуть хлібці, а якщо вони набридли, то тонкий лаваш чудово підійде — він і не такий калорійний, і набагато корисніший, інформує Ukr.Media.

Але чи може цей продукт вважатися частиною здорового харчування? Наприклад, дієтологи визнають, що лаваш має перевагу перед звичайним хлібом, але досить скромну, максимум 20-30%.

Майже хліб

У лаваші, як правило, використовується менше цукру, але за складом це фактично те ж саме, що білий хліб, зауважили фахівці.

Вони пояснили, що основа тонкого лаваша, який печуть із білого борошна, — крохмаль, що являє собою з'єднані разом молекули глюкози, які моментально вивільняються в організмі.

Таким чином, вживаючи лаваш замість хліба, ви збільшуєте зростання рівня цукру в крові. Відбувається той самий процес, що і зі звичайним хлібом. Якщо не контролювати кількість продукту, це загрожує збільшенням жирових відкладень через високий вміст вуглеводів, які не встигають витрачатися організмом.

Якщо говорити про плюси лаваша: він щільний і слугує хорошою "обгорткою" для різних начинок із корисних компонентів, особливо овочів і зелені. У такому варіанті ви його з'їсте менше, уникаючи небезпечно високого дозування шкідливих швидких вуглеводів, що сприяють зростанню цукру в крові та надмірному жировідкладенню.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *