Apple уперше за 12 років обігнала Samsung і стала найбільшим у світі виробником телефонів

На частку Apple припадає щонайменше п’ята частина телефонів, відвантажених торік
Фото: depositphotos.com

Американська компанія Apple тепер має левову частку світового ринку смартфонів, уперше за 12 років витіснивши Samsung із першого місця. Про це 17 січня написала BBC із посиланням на Міжнародну корпорацію даних (IDC).

На частку Apple припадає щонайменше п’ята частина телефонів, відвантажених минулого року. Samsung зайняла 19,4% ринку, за нею ідуть китайські виробники телефонів Xiaomi, OPPO і Transsion.

Продажі смартфонів знизилися, оскільки багато людей оновили їх під час пандемії.

IDC повідомляє, що торік продали майже 1,2 млрд смартфонів, що на понад 3% менше, ніж попереднього року. Це найнижчий показник за останнє десятиліття, оскільки багато споживачів заощаджують через економічні проблеми й високі відсоткові ставки. Експерти прогнозують, що цього року ринок відновиться.

IDC вважає, що компанія Apple, яка продала понад 234 млн телефонів торік, є “найбільшим переможцем”. Компанія не тільки єдина у трійці лідерів, хто щорічно демонструє позитивне зростання, але й уперше в історії посідала перше місце, зазначили в корпорації.

Щодо Samsung, то нещодавно південнокорейський гігант попередив, що його прибутки знизяться більше, ніж очікували, оскільки світовий попит на споживчу електроніку залишається слабким.

Компанія також стикається з конкуренцією з боку дешевших моделей Android, зокрема Transsion і Xiaomi, які отримують підтримку як від споживачів, які орієнтуються на ціни, так і від ринків, що розвиваються.

IDC також зазначає, що ринок смартфонів вступає в “дуже цікавий час”, оскільки зростає кількість постачальників Android, а споживачі дедалі більше віддають перевагу складаним телефонам і можливостям штучного інтелекту.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *