Зеленський: Попросив зробити необхідні напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті

Зеленський: Сьогодні урядовці зустрічалися з представниками українського бізнесу. Дискусія непроста. Є серйозні питання
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський доручив зробити напрацювання, “щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті”. Про це він сказав 22 січня у вечірньому зверненні, яке опублікували на сайті Офісу президента.

“Сьогодні урядовці зустрічалися з представниками українського бізнесу. Дискусія непроста. Є серйозні питання. Є справді складнощі. Я ознайомився з деталями. Попросив зробити необхідні напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті”, – зазначив він.

Усі напрацювання презентують на засіданні РНБО, додав він.

Також президент розповів про результати ще кількох нарад за сьогодні.

“Перша – деталізуємо нашу подальшу роботу з партнерами на цей місяць і наступний, до кінця лютого. Україна має бути й буде на порядку денному світу. Готуємо необхідні перемовини й документи. Друга нарада – щодо російських активів, які заморожені в різних юрисдикціях і мають бути використані для захисту від російської агресії. Додаємо міцності нашій позиції – позиції справедливості”, – зазначив він.

Відео: Офіс Президента України / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *