“Усе залишається можливим”. Голова нижньої палати парламенту Франції не відкинула скерування військ в Україну

Позиція Макрона про ймовірне скерування військ в Україну досить зрозуміла, зазначила в Одесі Брон-Піве
Фото: Ruslan Stefanchuk / Facebook

Голова Національних зборів (нижньої палати парламенту) Франції Яель Брон-Піве не відкинула скерування військ в Україну, про яку раніше говорив президент країни Еммануель Макрон. Про це Брон-Піве сказала на брифінгу в Одесі 30 березня, її цитує телеканал “Ми – Україна” в Telegram.

26 лютого на конференції в Парижі за участю 20 європейських лідерів Макрон заявив, що не відкидає скерування західних військ в Україну, а 29 лютого він зазначив, що його слова були “продуманими й виваженими”.

“У своїй заяві президент республіки сказав, що не виключає нічого апріорі. У тій позиції, яку Франція демонструвала, демонструє й демонструватиме до кінця війни, до самої перемоги, нічого не є виключним, усе залишається можливим, – зазначила в Одесі Брон-Піве. – Я не буду додатково інтерпретувати слова президента, ця позиція достатньо зрозуміла”.

Контекст

5 березня Макрон закликав союзників “не бути боягузами” в питанні підтримки України. Союзники в Європі “мають відповідати викликам історії та виявляти необхідну мужність”, сказав він.

7 березня французькі ЗМІ написали, що Макрон може скерувати війська в Україну в разі ймовірного прориву росіян у Київ чи Одесу.

Радник президента США Джо Байдена з питань національної безпеки Джейк Салліван, коментуючи 18 березня ідею Макрона, заявив, що “він має на це повне право”. За його словами, лідер Франції висловлює особисту думку щодо цього питання.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *