Зять Ердогана може стати його наступником на посаді президента Туреччини – WSJ

Байрактор одружений із дочкою Ердогана
Фото: selcukbayraktar.com

Голова ради директорів компанії Baykar із виробництва БПЛА Сельчук Байрактар може стати наступником президента Туреччини Реджепа Ердогана. Про це 30 березня написала The Wall Street Journal.

Зазначають, що Сельчук Байрактар одружений із дочкою Ердогана Сюмейє і є одним із найпопулярніших громадських діячів у Туреччині.

Торік Байрактар говорив в інтерв’ю, що він “не займається політикою”, але не відкинув варіанта свого висування на посаду президента Туреччини, якби про це його попросив тесть.

“Можливо, я скажу “так”, але це залежатиме від обставин”, – наголошував Сельчук Байрактар.

Як зазначила WSJ, питання про те, хто буде наступником Ердогана, стало актуальним після того, як на початку місяця турецький лідер заявив, що вибори в місцеві органи влади будуть його останньою передвиборчою кампанією, “згідно із законом”.

70-річний Ердоган ще може передумати, але експерти з турецької політики наголошують, що перегони за роль його наступника в Туреччині вже почалися, резюмував ЗМІ.

Контекст

Останні вибори президента Туреччини відбулися у травні 2023 року. Ердоган переміг у другому турі з результатом 52,18%, зазначають на сайті турецької ЦВК.

Наступні президентські вибори у Туреччині мають відбутися у 2028 році.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *