У соцмережах пишуть, що ДБР відкрило два кримінальні провадження щодо глави ЦПК Шабуніна, він відреагував

Шабунін вважає, що провадження щодо нього ОП використає для спроб медійної дискредитації
Фото: Vitaliy Shabunin / Facebook

Блогер Володимир Бойко 7 березня заявив, що Державне бюро розслідувань відкрило два кримінальні провадження щодо глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Бойко стверджує, що стосовно Шабуніна розпочали провадження за такими статтями:

  • ч. 4 ст. 409 Кримінального кодексу України – ухиляння від військової служби;
  • ч. 1 ст. 358 КК України – підроблення офіційного документа.

За словами блогера, друге провадження пов’язане з тим, що Шабунін надав у військову частину, де він був на службі, кілька листів за підписами глави Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Новікова й заступника глави НАЗК Артема Ситника із проханням прикомандирувати його до агентства.

Він зазначив, що, за його даними, керівництво НАЗК зараз запевняє, що таких листів ніколи не надсилало і Шабунін їх виготовив самостійно.

Шабунін 9 березня відреагував на інформацію про кримінальні провадження у Facebook, опублікувавши фото військового квитка, де вказано, що він склав військову присягу 25 лютого 2022 року.

“Татарівське ДБР реєструє проти мене кримінальне провадження за “ухилення від військової служби”. При тому, що я добровільно мобілізувався до ЗСУ (в Києві) у перші дні війни. Те ж Татарівське ДБР реєструє ще одне провадження за “підробку мною документів від НАЗК”. При тому, що в НАЗК електронний документообіг, тому це неможливо зробити”, – пише глава ЦПК.

За його словами, обидва провадження розпочали за зверненням адвоката Ростислава Кравця, який, як стверджує глава ЦПК, є “центром кремлівської мережі Telegram-каналів і прихвоснем [голови ОАСК] Павла Вовка”.

“Ідіотичніших кримінальних проваджень годі й уявити. Тож думаю, що ОП використає їх хіба для спроб медійної дискредитації. Вийде це в них так само убого, як і завжди”, – додав Шабунін.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *