РФ кілька разів вмикала свою пропаганду на дитячих телеканалах у Європі – Bloomber

Французьке Національне агентство радіочастот вказало, що перешкоди йдуть із наземних станцій у РФ
Фото: Agence nationale des fréquences / X

Європейські телекомпанії зафіксували кілька увімкнень російської пропаганди до свого ефіру. Про це 7 червня повідомляє Bloomberg із посиланням на отримані документи.

За даними агентства, йдеться про супутникові телеканали, зокрема дитячі.

Щонайменше три супутники французького оператора Eutelsat SA зафіксували втручання із середини березня, зломи тривали до кінця травня. 28 березня і 17 квітня російські хакери вмикалися в ефір дитячого розважального каналу Walt Disney Co, ідеться в повідомленні.

Також, за інформацією Bloomberg, були атаки на канал BabyTV – там увімкнули військові відео російською мовою. Через це голландський кабельний оператор Ziggo заблокував BabyTV до початку травня.

Французьке Національне агентство радіочастот (ANFR) вказало, що перешкоди йдуть із наземних станцій, і влада РФ “має їх відстежити”, як зазначає Bloomberg,

У Міжнародному союзі електрозв’язку ООН, який координує глобальне спільне використання радіочастот і супутникових орбіт, заявили, що звіти щодо цього питання розглянуть на наступному засіданні 24–28 червня. Російський радіочастотний центр не відповів на запит про коментар, додав Bloomberg.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *