“Огидний вчинок, який суперечить усьому, у що ми віримо”. Глава Єврокомісії прокоментувала напад на прем’єрку Данії

Президентка ЄК побажала Фредеріксен “сил і мужності”
Фото: ЕРА

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн висловила підтримку прем’єр-міністерці Данії Метте Фредеріксен, яка зазнала нападу 7 червня.

Глава ЄК написала в Х, що “приголомшена” інцидентом.

“Я засуджую цей поганий вчинок, який суперечить усьому, у що ми віримо і за що боремося в Європі. Я бажаю вам сил і мужності – знаю, що у вас їх досить”, – написала фон дер Ляєн.

Dear @Statsmin Mette, Я був шпигун на новинах, що ви були нагромаджений тон.

I conden this despicable act which goes against everything we believe and fight for in Europe.

I wish you strength and courage – I know you have plenty of both.

— Ursula von der Leyen (@vonderleyen) June 7, 2024

Видання B.T. пише зі слів очевидців нападу, що приблизно о 18.00 Фредеріксен у супроводі якогось чоловіка йшла площею Культорвет. У цей момент високий, худорлявий чоловік, який ішов їм назустріч, сильно штовхнув Фредеріксен у плече. Свідки кажуть, що удар був дуже сильним, вона мало не впала.

У статті йдеться про те, що прем’єрка і нападник між собою не комунікували, але після інциденту політикиня була шокованою. Кілька чоловіків, які йшли за Фредеріксен (імовірно, її охоронці), затримали нападника. Впіймання нападника підтвердила поліція.

Контекст

Увечері 7 червня у Копенгагені на Фредеріксен напав чоловік, вдаривши її. НП сталася неподалік резиденції прем’єр-міністра. В уряді розповіли, що прем’єрка “шокована тим, що сталося”, але з нею все гаразд. Нападника затримано.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *