“Репортери без кордонів” боротимуться з російською пропагандою. Інтерв’ю Бацман з генсеком організації й керівником проєкту “Свобода”. Відео

Бацман записала інтерв’ю з Філіпповим і Делуаром під час презентації проєкту “Свобода” в Європарламенті
Фото: Alesia Batsman / Facebook

На YouTube-каналі головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман вийшло інтерв’ю з генеральним секретарем міжнародної неурядової організації “Репортери без кордонів” Крістофом Делуаром і главою супутникового пакету “Свобода” Джимом Філіпповим.

Минулого тижня “Репортери без кордонів” презентували в Європарламенті російськомовний супутниковий пакет “Свобода” для боротьби із кремлівською пропагандою.

У межах цього проєкту, як зазначено на сайті “Репортерів без кордонів”, дев’ять російськомовних теле- й радіоканалів транслюватимуть на популярному супутнику Eutelsat Hotbird 13E для 61 млн домогосподарств у Європі, на Близькому Сході й у Північній Африці, зокрема для 4,5 млн домогосподарств у РФ і приблизно 800 тис. – на окупованих територіях України. У пакет “Свобода” входить канал Gordon live, на якому в режимі 24/7 транслюватимуть інтерв’ю засновника видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона й головної редакторки Олесі Бацман, а також контент із їхніх YouTube-каналів.

Під час презентації проєкту в Європарламенті Бацман записала інтерв’ю з двома його натхненниками – Делуаром і Філіпповим. Вони розповіли, чому вирішили запустити проєкт, якою є його мета, як ефективно боротися з російською пропагандою і протистояти президенту країни-агресора РФ Володимирові Путіну в інформаційній сфері.

“Тільки 9% населення Росії мають доступ до незалежної журналістики. Ми хочемо збільшити цю цифру. Ми хочемо перевернути логіку пропаганди”, – сказав під час інтерв’ю Делуар.

Філіппов підкреслив, що Захід має мобілізуватися й дати відповідь кремлівській пропаганді, яка спрямована не лише на росіян, а загалом на весь світ.

“Інформаційна війна не менш важлива, ніж кулі й танки. Яка мета нашого проєкту? Допомогти Україні перемогти”, – сказав він.

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *