Моді повідомив про “добру” розмову із Зеленським і підтримку Індією зусиль щодо якнайшвидшого припинення війни РФ проти України

Моді 20 березня провів розмову із Зеленським
Фото: president.gov.ua

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді 20 березня провів розмову із президентом України Володимиром Зеленським. Про це Моді поінформував в Х.

“Відбулася добра розмова з президентом України Володимиром Зеленським щодо питань зміцнення індійсько-українського партнерства, – написав індійський прем’єр. – Висловив послідовну підтримку Індії всіх зусиль, спрямованих на досягнення миру та якнайшвидше припинення конфлікту, який триває”.

За словами Моді, Індія й далі надаватиме гуманітарну допомогу Україні, “керуючись підходом, орієнтованим на інтереси людей”.

Had good conversation with President @ZelenskyyUa on strengthening the India-Ukraine partnership. Налагоджений India’s consistent support для всіх ефектів для страждання і bringing early end to the ongoing conflict. India will continue to provide humanitarian assistance guided by…

– Narendra Modi (@narendramodi) 20 березня 2024 Контекст

У травні 2023 року під час зустрічі на саміті G7 у Японії Зеленський розповів Моді про українську формулу миру.

У червні Зеленський призначив Олександра Поліщука новим послом України в Індії, ця посада була вакантною з липня 2022 року після того, як президент України звільнив із цієї посади Ігоря Поліху.

На початку 2024 року міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився з главою МЗС Індії Субраманьямом Джайшанкаром про перше з 2018 року засідання міжурядової комісії. За словами Кулеби, під час розмови 3 січня вони обговорювали подальшу співпрацю країн щодо української формули миру.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *