Кількість міністерств у Кабміні можуть скоротити на третину, “оптимальна кількість” має бути не більшою ніж 15–16 – Шмигаль

Шмигаль зазначив, що питання про кадрові рішення в уряді на сьогодні на порядку денному не стоїть
Фото: kmu.gov.ua

У межах реформи уряду України кількість міністерств можуть скоротити на третину. Про це 4 березня на пресконференції в Києві, яку транслювали в YouTube Кабміну, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Ведемо роботу над зміною формату уряду. Тобто скорочення кількості міністерств. Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців”, – сказав глава Кабміну.

За його словами, “оптимальна кількість” відомств має бути не більшою ніж 15–16.

Водночас Шмигаль наголосив, що на сьогодні на порядку денному питання про кадрові рішення в уряді не стоїть.

“Сьогодні жодних сенсацій немає і не буде”, – наголосив він.

Як зазначив Шмигаль, питання існування Мінветеранів треба обговорювати з ветеранами.

“Це була ініціатива ветеранів. […] У моєму розумінні, на період війни і завершення війни Мінветеранів має існувати. Крім певного символізму та пріоритетності, це ще важливий момент, який буде потрібен нашій країні в момент демобілізації, коли велика кількість людей одночасно стануть ветеранами. Вони потребуватимуть значної підтримки”, – наголосив прем’єр.

Він додав, що на “якийсь період після війни” таке міністерство буде потрібне.

Контекст

19 грудня 2023 року президент України Володимир Зеленський заявив про потребу скоротити уряд. “Я хочу цей уряд зменшити. У мене немає грошей”, – наголосив глава держави.

Рада 7 лютого 2024 року звільнила Юлію Лапутіну з посади міністра у справах ветеранів України, вона обіймала посаду з 18 грудня 2020 року.

9 лютого Кабмін призначив Олександра Порхуна т.в.о. голови Мінветеранів.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *