Главу МВФ Георгієву переобрали на другий строк

Георгієва очолила МВФ у жовтні 2019 року
Фото: Kristalina Georgieva / Х

Чинну главу Міжнародного валютного фонду Крісталіну Георгієву обрано на другий п’ятирічний строк. Про це 12 квітня повідомляють на сайті МВФ.

“Для мене велика честь мати можливість очолити МВФ на другий строк. Вдячна членам [виконавчої ради] за їхню незмінну довіру до мене. Складніший глобальний контекст вимагає від МВФ ще більшої ефективності”, – написала в Х Георгієва.

Тлумаюче висловлювалися для можливості докладати IMF для другого терміну. Grateful for the membership’s continued trust in me. A більше challenging global context demands an even more effective IMF. I буде наполягати на розв’язанні всіх моїх енергій на serve our members. https://t.co/yxB0O7NjCH pic.twitter.com/KUWMSR1kVf

– Kristalina Georgieva (@KGeorgieva) April 12, 2024

Георгієва очолила МВФ у жовтні 2019 року (строк її повноважень спливає 30 вересня 2024 року). Раніше вона працювала в Європейській комісії як комісарка з міжнародного співробітництва, гуманітарної допомоги та реагування на кризи, а потім – віцепрезиденткою з бюджету та людських ресурсів. Із січня 2017 року була головною виконавчою директоркою Світового банку.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *