“Зелений центр” у Запоріжжі запрошує пенсіонерів-переселенців від 70 років отримати допомогу від Фонду Ріната Ахметова

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

У Запоріжжі триває видавання продовольчої допомоги, зараз “Зелений центр “Метінвест” запрошує отримати допомогу від Фонду Ріната Ахметова ще одну категорію переселенців. Ідеться про пенсіонерів, яким більше ніж 70 років і які ще не отримували допомогу у 2024 році, повідомили 22 червня на сайті Фонду.

Також у “Зеленому центрі” тривають видавання для вимушених переселенців, які не отримували допомоги у 2024 році та мають статус:

  • самотніх батьків, опікунів або піклувальників;
  • багатодітної родини/сім’ї або тих, хто має підтвердження, що утримує трьох і більше неповнолітніх дітей;
  • переселенця з інвалідністю.

“Що входить до продуктового набору? Це продукти тривалого зберігання: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, соняшникова олія, консервована квасоля, тушковане м’ясо, паштет, печиво”, – перерахували у Фонді.

Контекст

Із 2014 року Фонд передав жителям України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомогу від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клуба “Шахтар” отримало приблизно 18 млн людей.

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”. Із питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *